Akcininkų sutartys ir ginčai

Akcininkų sutartys ir ginčai

Akcininkų sutartys – tai sudėtingas ir svarbus dokumentas, reguliuojantis akcininkų tarpusavio santykius bei įmonių veiklą. Sudarydami šias sutartis, įmonės akcininkai apibrėžia savo teises, pareigas ir atsakomybes.

„ConsulTax“ teisininkai pasirūpins, kad akcininkų sutarčių sudarymas vyktų atsižvelgiant į kiekvienos įmonės poreikius ir unikalumą. 

Patyrusi mūsų komanda padės ir tokių situacijų kaip ginčai tarp akcininkų dėl sutarčių vykdymo metu. „ConsulTax“ profesionalai siekia taikaus tokių ginčų sprendimo tam, kad būtų išvengta laiko ir  resursų reikalaujančių teismo procesų.

Nors ir teikiame pirmenybę konstruktyviam susitarimui tarp akcininkų, esame pasirengę ginti kliento teises teisme. Turime gilių žinių ir kompetencijų, kurios reikalingos tiek akcininkų sutarčių sudarymo, tiek ir teismo proceso metu.

Profesionalus akcininkų sutarčių sudarymas nustato aiškias akcininkų tarpusavio santykių gaires ir netgi apsaugo bendrovę nuo galimų neigiamų akcininkų tarpusavio ginčo padarinių. „ConsulTax“ interesas – rasti tinkamiausius sprendimus, siekiant užtikrinti akcininkų interesų pusiausvyrą.