Apie mus

Apie mus

Advokatų profesinė bendrija „ConsulTax“ yra energinga, nebijanti iššūkių bei sudėtingų darbų komanda, kuri veiksmingai, profesionaliai, atsakingai dirba Jūsų ir Jūsų verslo labui.

Advokatų profesinėje bendrijoje dirbantys įvairių teisės sričių žinovai ir ekspertai padeda klientams kompleksiškai išspręsti kilusius mokestinius bei verslo ginčus, ginčus su bankais; kvalifikuotai atstovauja Jūsų ir Jūsų verslo interesams teismuose bei įvairiose institucijose; išmintingai pataria sutarčių ir verslo teisės klausimais.

Aukštos kvalifikacijos teisininkai sugeba greitai suprasti, dalykiškai įvertinti ir nedelsiant reaguoti į kliento poreikius, o panaudojant sukauptą teisinę, finansinę, verslo vykdymo patirtį pasiūlomi optimalūs problemų sprendimo būdai.

Advokatų profesinė bendrija brangina užmegztą bendradarbiavimą su visais klientais, laikosi griežtų konfidencialumo ir advokatų profesinės etikos reikalavimų, visais būdais siekia prisidėti prie klientų verslo pridėtinės vertės ir prestižo didinimo.

Advokatų profesinė bendrija yra taip pat patikimas partneris ir kitoms advokatų kontoroms bei teisines ar finansines paslaugas teikiančioms organizacijoms, taip pat gera ir patraukli organizacija, sugebanti pritraukti ir auginti įvairių kompetencijų teisininkus, kokybiškai ginančius Jūsų ir Jūsų verslo interesus.