Atstovavimas mokestinio tyrimo ir mokestinio patikrinimo metu

Atstovavimas mokestinio tyrimo ir mokestinio patikrinimo metu

Advokatų profesinė bendrija „ConsulTax“ siekia užtikrinti, kad teisinis mokestinio tyrimo atstovavimas ir visa teisinė pagalba dėl mokesčių administravimo būtų teikiama profesionaliai, užtikrintai ir padėtų apsisaugoti nuo galimų pažeidimų.

Profesionalus mokestinio tyrimo atstovavimas – tai atstovavimas mokesčių administratoriaus atliekamame patikrinime, kurio metu gali būti pareikalauta pateikti įvairaus pobūdžio dokumentų, informacijos arba netgi komercinę paslaptį sudarančius duomenis.

Dėl šios priežasties „ConsulTax“ teisininkai pasirengę perimti bendravimą su mokesčių administratoriumi, rengia atsakymus į jo užduodamus klausimus, įvertina teikiamus dokumentus ir paruošia tolimesnį veiksmų planą.

Teisinis mokestinio patikrinimo atstovavimas užtikrina, jog visi reikalavimai būtų vykdomi tinkamai, o klientai gautų užtikrintą, nuo pat pradžios iki pat proceso pabaigos reikalingą pagalbą. Tai leidžia apsisaugoti nuo klaidų, neteisingų veiksmų ir pažeidimų su mokesčių administravimu susijusių procesų metu. 

„ConsulTax“ komanda siekia, jog mūsų teikiama teisinė pagalba dėl mokesčių administravimo, mokestinio tyrimo ar mokestinio patikrinimo tarnautų kliento interesams ir jo teisių užtikrinimui.