Vertybės

Vertybės

Profesionalumas

Advokatų profesinės bendrijos ConsulTax" teisininkai kasdien efektyviai dirba su didžiuliais informacijos srautais, nuolat plečia praktinės patirties bazę bei turimas žinias tiek teisės, tiek verslo srityje. Komanda, suburta iš ilgametę patirtį turinčių specialistų, bei visapusis veiklos srities išmanymas užtikrina kokybišką klientų aptarnavimą bei didžiausią praktinę vertę turinčio rezultato pasiekimą mažiausiais kaštais. Su mūsų pagalba pasinaudosite daugybe šioje dinamiškoje rinkoje atsiveriančių galimybių.

Novatoriškumas

Daugelis Advokatų profesinės bendrijos „ConsulTax“ teisininkų pateiktų problemų nestandartinių sprendimų suformavo naujus teismų precedentus. Nepriklausomai nuo to, ar atstovaujame kliento interesams teisiniame ar verslo ginče, ar kuriame sandorio modelį, siekiame, kad mūsų pasiūlytas sprendimas būtų originalus, novatoriškas bei efektyvus. Dėl šių priežasčių Advokatų profesinė bendrija yra vertinama ne tik klientų, bet ir kitų advokatų pasirenkama kaip patikimas partneris mokesčių bylose.

Įsipareigojimas klientams

Visada dirbame galvodami apie klientų verslo ateitį, todėl esame verti pasitikėjimo ilgalaikiai partneriai. Advokatų profesinės bendrijos ConsulTax" teisininkai siekia būti patikimu patarėju visiems, kurie mums patiki teisinių problemų sprendimą, todėl rengiame pasiūlymus, orientuotus ne tik į šiandienines, bet ir į ateityje galinčias iškilti problemas. Aukšta darbo kokybė ir profesinė etika, kompetencija bei patirtis įvairiose teisės ir verslo srityse prisideda prie mūsų klientų verslo augimo ir klestėjimo.

Socialinė atsakomybė

Būdami teisės profesionalai aiškiai suvokiame savo socialinę atsakomybę visuomenei. Advokatų profesinės bendrijos ConsulTax" teisininkai daugiau nei 100 val. per metus skiria pro bono darbams, suteikdami galimybę sunkioje finansinėje padėtyje esantiems asmenims apginti savo pažeistas teises ir gauti aukščiausios kokybės teisines paslaugas. Tokiu būdu prisidedame kurdami saugią ir teisės viršenybe grįstą visuomenę ir valstybę.