Išankstiniai įsipareigojimai dėl sandorių mokestinio įvertinimo

Išankstiniai įsipareigojimai dėl sandorių mokestinio įvertinimo

Išankstiniai įsipareigojimai dėl mokestinio sandorių įvertinimo yra svarbūs ir naudingi mokesčių mokėtojams, abejojantiems dėl tam tikrų sandorių apmokestinimo pagrįstumo. 

Pagal Lietuvos Respublikos mokesčių administravimo įstatymą, gavęs paklausimą, mokesčių administratorius įsipareigoja iš anksto informuoti mokesčių mokėtoją dėl būsimų sandorių apmokestinimo. 

Šis mokesčių teisės aktais paremtas įsipareigojimas suteikia aiškumo ir sumažina nenumatytų mokesčių riziką. 

Advokatų profesinės bendrijos „ConsulTax“ ekspertai atkreipia dėmesį ir į tai, kad mokesčių mokėtojui gali tekti pateikti mokesčių administratoriui reikalingus dokumentus, padėsiančius nustatyti teisingą apmokestinimo būdą ir sumą. 

Kliento pageidavimu, mūsų teisininkai profesionaliai parengs visus būtinus dokumentus, kurie užtikrins mokesčių administratoriaus įsipareigojimą nekeisti sandorio apmokestinimo sąlygų penkerius metus. 

Toks išankstinis įsipareigojimas mokesčių mokėtojui suteikia saugumo ir yra svarbus veiksnys padedant sumažinti mokesčių ginčų riziką ir užtikrinti teisingą apmokestinimą. 

„ConsulTax“ teisininkai padės suprasti neaiškius teisės aktus, parengs reikiamus dokumentus ir užtikrins išankstinį mokesčių administratoriaus įsipareigojimą dėl sandorio apmokestinimo būdo ir sumos.